банк сплачує своїм вкладникам 12% річних. Скільки грошей потрібно покласти в банк, щоб за рік

отримати 720 грн прибутку​

Ответы на вопрос

Отвечает Михайлов Андрей.

Ответ:

6000 грн.

Пошаговое объяснение:

Составим пропорцию:

720 грн12%

Х грн100%

х=720×100÷12=72000÷12=6000(грн)нужно разместить в банке.