Банк сплачує своїм вкладникам 13 % річних. Яку суму потрібно покласти в банк, щоб через рік

отримати 97,5 грн прибутку; 260 грнприбутку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Оразбай Ахмедияр.

Ответ:13%-97,5грн, 100%-хГрн (97,5*100%):13=750(грн) якщо 260. 13%-260грн 100%-хГрн (260*100):13=2000(грн)

Пошаговое объяснение:=_)