3 класс задача . Ціна зошита складае 1/5 ціна блокнотів.скільки копійок коштуе зошит, якщо 4

однакових блокнотів коштують 8 гр.

Ответы на вопрос

Отвечает Голуб Дмитрий.

Ответ:

40 копеек

Пошаговое объяснение:

Найдём цену 1 блокнота:8/4=2 грн(/-деление)

стоимость тетради:1/5(/-дробь)*2=2/5грн

Т.к.  1 грн=100 копейкам,то 2/5*100=40 копеек.