4 альбома коштують стільки,скільки 12 блокнотів.скільки коштуе альбом ,якщо блокнот коштуе 2 грн?


Ответы на вопрос

Отвечает Франк Мария.
1. 12*2=24(грн)
2. 24:4=6 (грн)
Відповідь:6 грн коштує альбом
Отвечает Миронов Александр.
Всі блокноти коштують 24. Альбом коштує 24/4=6 грн. 
Альбом=6 грн