Спростити вираз та обчислити його значення, якщо m=0,9 1,2m+3,9m -2,1m+1,3.


Ответы на вопрос

Отвечает Пушков Сергей.
1,2m+3,9m -2,1m+1,3=3м+1.3=3*0.9+1.3=2.7+1.3=4