5 6 Знайди невідомі довжини сторін 30- бражених многокутників, якщо пери- метр кожного дорівнює 24

см і вимі- ри подано в сантиметрах. 2 ? 8 7 5 ? 4 ? 1 6 3 1 2​

Ответы на вопрос

Отвечает Юрукина Ксюша.

Ответ:

Отже, сума невідомих довжин сторін дорівнює -15.

З цього рівняння ми не можемо однозначно знайти значення кожної окремої невідомої довжини сторони.

Пошаговое объяснение:

Щоб знайти невідомі довжини сторін 30-бражених многокутників, якщо периметр кожного дорівнює 24 см, ми можемо скористатися формулою периметру многокутника.

Периметр многокутника дорівнює сумі довжин всіх його сторін. За умовою, периметр кожного многокутника дорівнює 24 см.

Отже, ми можемо записати рівняння:

2 + ? + 8 + 7 + 5 + ? + 4 + ? + 1 + 6 + 3 + 1 + 2 = 24

Згрупуємо невідомі довжини сторін разом:

2 + 8 + 7 + 5 + 4 + 1 + 6 + 3 + 1 + 2 + ? + ? = 24

Знайдемо суму відомих довжин сторін:

2 + 8 + 7 + 5 + 4 + 1 + 6 + 3 + 1 + 2 = 39

Підставимо цю суму в рівняння:

39 + ? + ? = 24

Віднімемо 39 з обох боків рівняння:

? + ? = 24 - 39

? + ? = -15

Отже, сума невідомих довжин сторін дорівнює -15.

З цього рівняння ми не можемо однозначно знайти значення кожної окремої невідомої довжини сторони.