Три поля займають площу 124,2га, причому площа другого поля на 37,4га більша ніж площа першого, а

площа третього поля удвічі більша ніж першого. Скільки гектарів займає кожне поле?

Ответы на вопрос

Отвечает Мытько Матвей.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

x - перше поле

х+37.4 - друге поле

2х - третє поле

х+х+37.4+2х=124.2

4х=124.2-37.4

4х=86.8

х=21.7- перше

21.7+37.4=59.1 - друге

21.7*2=43.4 - третє