Розв'яжіть задачу складанням рівняння Різниця двох чисел дорівнює , а одне з них у 4 рази більше

за інше. Знайдіть ці числа.​

Ответы на вопрос

Отвечает Клочкова Дарья.

Ответ:

хай друге число х

тоді перше число 4х

Складаємо рівняння

4х-х=30

3х=30

х=30/3

х=10 це друге число

а перше 10*4=40

Пошагово

е объяснение: