Знайдіть суму нескінченної геометричної прогресії bn,якщо b1=-90,b4=80/3ТЕРМІНОВО!!!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Ситников Кирилл.

s =  \frac{b1}{1 - q}
b4 = b1 \times q^{3}
 {q}^{3}  =  \frac{b4}{b1}  =  \frac{ \frac{80}{3} }{ - 90}  =   - \frac{8}{27}
q =   - \frac{2}{3}
s =  \frac{ - 90}{1 - ( -  \frac{2}{3}) }  =  \frac{ - 90}{ \frac{5}{3} }  =  - 54