На распродаже цена товара дважды снижалась на одно и то же число процентов. На сколько процентов

снижалась цена товара каждый раз, если до снижений она составляла 5000 рублей, а после двух снижений товар продали за 3200 рублей?

Ответы на вопрос

Отвечает Чанцев Кирилл.

Ответ:

відсоткова знижка =20%

Пошаговое объяснение:

За умовою задачі треба товар, який має вартість 5000 грн, двічі уцінити на один і теж відсоток.  Різниця між начальною вартістю і вартістю продажу товара, є 1800 грн 5000-3200=1800 ця сума є сумою двох операцій  , перша це 1000 грн , і друга це 800 грн. , нескладно підрахувати , що в 1 випадку   сума зменшиться на 1000 і це буде 4000 , а це дорівнює 20% , маємо вартість 4000      це 100% , х------20% , 4000*0,2=800 ,  4000-800=3200 грн.