. У кіоску продали 28 кг полуниць у 4 однакових ящиках і 7 однакових ящи- ків вишень. Ящик з

вишнями на 3 кг важчий, ніж ящик з полуницями. Скі-льки кілограмів вишень продали в кіоску?​

Ответы на вопрос

Отвечает Milano Oksy.

Ответ:

28/4=7

7+3=10

10*7=70кг вишень