Обчисли масу головного мозку тварин. 2. Мозок пацюка у 4 разилегший, ніж у алігатора3. Мозок кота

у 15 разівважчий, ніж у пацюка1. Мозок алігатора — 8 г4. Мозок овечкиу 4 рази важчий,ніж у кота5. Мозок свині на 150 гважчий, ніж у кота7. Мозок жирафина 100 г важчий, ніжу гіпопотама6. Мозок гіпопотамана 460 г важчий, ніжв овечки​

Ответы на вопрос

Отвечает Валеев Наиль.

Ответ:

8 г, 2г, 30г, 120г, 155 г, 580 г.

Пошаговое объяснение:

1. 8 г

2. 8÷4=2 г

3. 15×2=30 г

4. 30×4=120 г

5. 140+15=155 г

6. 120+460=580 г