1)Знайдіть а · b , якщо а (-2; 3; 1), b (-4; -5; 2). 2) Дано вектори а (2; -1; 4), b (5; 3; n).

При якому значенні п скалярний добуток векторів дорівнює -3?

Ответы на вопрос

Отвечает Шелягов Пётр.

Пошаговое объяснение:

1) а · b = -2 * (-4) + 3 * (-5) + 1 * 2 = 8 - 15 + 2 = -5

2) 2 * 5 + (-1) * 3 + 4n = -3

10 - 3 + 4n + 3 = 0

10 + 4n = 0

4n = -10

n = -2.5

Ответ: при n = -2.5.