Обчислити периметр прямокутника, ширина якого дорівнює 1 см, а довжина на 5 см більша?


Ответы на вопрос

Отвечает Лазарев Алексей.

Ответ:

Если не правильно то сори

Пошаговое объяснение:

1) 5+1=6

P= (6+1)*2=14