Знайди периметр прямокутника зі сторонами 4 см і 5,2 см. А.20,8 см Б.9,2 см В.18,4 см Г.19,4 см


Ответы на вопрос

Отвечает Балабанова Виктория.

Ответ:

Відповідь: В. 18,4 см.

Пошаговое объяснение:

Периметр прямокутника можна знайти за формулою:

Периметр = 2 * (довжина + ширина)

У вас дано сторони прямокутника: довжина = 5,2 см і ширина = 4 см.

Тепер підставимо ці значення у формулу:

Периметр = 2 * (5,2 см + 4 см)

Периметр = 2 * (9,2 см)

Периметр = 18,4 см

Отже, периметр прямокутника дорівнює 18,4 см, і правильна відповідь - В. 18,4 см.

Отвечает Андреева Нина.
Ответ: В 18,4см. Так як Р(прямокутника)=(а+б)•2
а=4см
б=5,2см
Тоді Р=(4+5,2)•2= 9,2•2= 18,4см