довжина прямокутника дорівнює 90см а ширина становить 60% довжини знайдіть периметир і площу

прямоктника

Ответы на вопрос

Отвечает Мукомел София.

Ответ:

288 см; 4860 см²

Пошаговое объяснение:

90:100*60=54 см - ширина

P=(90+54)*2=288 см - периметр

S=90*54=4860 см² -площадь