У скільки разів 72 більше,ніж 12.На скільки 72 більше ніж 12.


Ответы на вопрос

Отвечает Антоневич Мария.

Ответ:

72:12=6

72-12=60

Пошаговое объяснение:

в 6 раз

в 60 раз

Отвечает Павлова Карина.

72 більш ніж 12 у 72/12 = 6 разів

72 більш ніж 12 на 72- 12 = 60