Спростіть вираз 3,49у + 4,51у + 2,3 і знайдіть його значення при у = 0,09


Ответы на вопрос

Отвечает Швецов Сергей.

Ответ:

3,49 у+4,51у+ 2,3 = 3,49×0.09 +4,51×0.09+ 2,3 = 0,0441 +0,4059 +2,3 =2,75

Пошаговое объяснение: