З двоих міст назустріч один одному одночасно виїхали два автобуси, швидкість яких 42 км/год і 68

км/год. Зустрілися через 4 год.Яка відстань між цими містами

Ответы на вопрос

Отвечает Носкова Вика.

Ответ:

1) 42 + 68 = 90 (км/год) - швидкість двох автобусів .

2) 90 × 4 = 360 (км.) - відстань між цими містами .

Відповідь : 360 км - відстань подолали два автобуси .

Формула :

S = v • t , де

S - це відстань ,

v - це швидкість ,

t - це час .