Задача 1 За першу зміну бригада виготовила 3/8 всього заказу, за другу – 60% залишку, а за третю

– останні 204 деталі. Скільки всього деталей було виготовлено?Задача 2Із Світловодська в напрямку Чигирина одночасно виїхали 2 автомобілі. Через півтори години один з них був попереду на 27км, бо рухався зі швидкістю, яка на 30% більша за швидкість другого. Знайти швидкість кожного автомобіля.Задача 3Від Миколаєва до Вінниці 452км. Одночасно назустріч один одному з цих міст виїхали два автобуси. Через 3 години відстань між ними була 80км. Яку відстань подолав автобус, який їхав з Вінниці,якщо швидкість автобуса, зо їхав з Миколаєва 61км/год. УМОЛЯЮ ПОМОГИТЕ ОЧЕНЬ СРОЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Сиротюк Наталія.

Ответ:

ответы ниже

Пошаговое объяснение:

Задача 1

примем за 1 весь объем заказа, тогда

1) 1-3/8=8/8-3/8=5/8 заказа было изготовлено во 2 и 3 смену вместе

2) 100-60=40% остатка было изготовлено в 3 смену, что по условию задачи равно 204 детали

3) 204:40*100=510 деталей было изготовлено во 2 и 3 смену вместе, что составляет 5/8 заказа

4) 510:5/8=510*8:5=816 деталей всего было изготовлено

Задача 2

1) 27:1,5=18 км/ч скорость одного автомобиля больше другого

2) 18:30=0,6 км/ч равен 1%

3) 0,6*100=60 км/ч скорость первого автомобиля

4) 0,6*(100+30)=0,6*130=78 км/ч скорость второго автомобиля

или примем за х скорость одного автомобиля, тогда х:100*(100+30)=130х:100=1,3х

1,5*(1,3х-х)=27

1,95х-1,5х=27

0,45х=27

х=27:0,45

х=60

1,3х=1,3*60

1,3х=78

Задача 3

1) 452-80=372 км проехали оба автобуса

2) 61*3=183 км проехал автобус, который выехал из Николаева

3) 372-183=189 км проехал автобус, который выехал из Винницы

Отвечает Торпан Максим.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Задача 1

спосіб 1                                            1) 1 - 3/8 = 8/8 - 3/8 = 5/8 - решта

1а зміна - 3/8 заказу, решта ?          після 1ї зміни

2а зміна 60% від решти                2) 60%(=0,6)  від 5/8

3я зміна - останні 204 деталей        5/8 ×6/10 = 5/8 ×3/5 = 3/8 -
Усього -?                                             виготовлено у 2гу зміну

                                                         3) 5/8 - 3/8= 2/8=1/4 - друга решта

                                                          4) 1,4 - це 204

                                                             204:1/4 = 204 ×4 = 816 - усього

Спосіб 2

Весь заказ - х

1а зміна - 3/8х, решта - (х - 3/8х) = 5/8х

2а зміна - 0,6 · 5/8х= 3/8х

3я зміна  - 204 деталей

3/8х + 3/8х+204 = х

х- 6/8х = 204

2/8х= 204

1/4 х = 204

х = 204 : 1/4 =204×4

х = 816 ( детелі) - усього

Задача 2

Рух  в одному напрямку

                     V                        t                       S

1е авто        х км/год             1,5год           1.5х

2е авто     на 30% більше    1.5год          1.5×1,3х= 1,95х  - на 27км  

                  1,3 х км/год                                                  більше

1,95х - 1,5х = 27

0,45х = 27

х= 27: 0,45

х = 60км/год  - швидкість першого

60 × 1,3 = 78 км/год - швидкість другого

Задача 3

Рух назустріч один одному - швидкість зближення  = V₁ +61 км/год

(V₁ +61 )·3 = 452 - 80

V₁ +61  =  372:3

V₁  = 124 - 61

V₁ = 63(км/год)  -  швидкість першого автобуса

S = 63 · 3 = 189км - відстань, яку пройшов автобус з Вінниці