На одній ділянці було в 3 рази більше саджанців ніж на другій коли з першої ділянки взяли 30

саджанців а на другій посадили ще 10 саджанців то на обох ділянках саджанців стало порівну скільки саджанців було на кожній ділянці спочатку

Ответы на вопрос

Отвечает Журко Настя.

Ответ:

3x-первая делянка

x- вторая делянка

3x-30=x+10

3x-x=30+10

2x=40

x=20 (саженцев) - на второй делянке

20*3=60 ( саженцев) - на первой делянке