При яких значеннях m вектори a(2m -1) і b(-8 m) колінеарні Мне очень срочно нужно, помогите

пожалуйста.​

Ответы на вопрос

Отвечает Лунёв Данил.

Ответ:

m= -2  m=2

Пошаговое объяснение:

колінеарні, коли відповідні коефіцієнти пропорційні

2m/-8=-1/m

2m^2=8

m^2=4

m= -2  m=2