На по купівлю солодощів Баба Яга витратила деяку суму коштів. 40% всіх коштів було витрачено на

покупку морозива, 35% всіх коштів – на придбання цукерок, а решта 8 золотих – на фрукти. Скільки коштів було у Баби Яги?

Ответы на вопрос

Отвечает Індзінський Влад.
  1. 100% - 75 % ( 40+35) = 25% - 8 золотих
 2.  100% - х злотих, а 25% - 8 злотих
      х = 100×8  = 32 злотих було у Баби Яги
              25 
Отвечает Рочева Милена.
100-49+35=25 25*8=200 булоу неї золотих