Арман былай деді: «Фантастикалық фильм көргенді ұната- тын менің 18 сыныптасымның тек 12-сі ғана

ғылыми-көпшілікфильм көруге қарсы емес. Егер сыныпта әрқайсысы не фан-тастикалық, не ғылыми-көпшілік фильм немесе екеуін де көр-генді ұнататын 25 оқушы бар болса, онда олардың нешеуі текғылыми-көпшілік фильмді көреді? Помогите пожалуйста ​

Ответы на вопрос

Отвечает Кынова Айлана.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1.18-12=6(тек фантастикалық фильмдер)

2. 25-18=7(тек ғылыми фильмдер)