СЕН ЗЕРТТЕУШІСІҢ 10 Ойлан және жауап бер.Арман былай деді: «Фантастикалық фильм көргенді

ұната-тын менің 18 сыныптасымның тек 12-сі ғана ғылыми-көпшілікфильм көруге қарсы емес. Егер сыныпта әрқайсысы не фан-тастикалық, не ғылыми-көпшілік фильм немесе екеуін де көр-генді ұнататын 25 оқушы бар болса, онда олардың нешеуі текғылыми-көпшілік фильмді көреді?​

Ответы на вопрос

Отвечает Мухина Юлия.

Ответ:

Пошаговое объяснение: 1. 18-12=7(тек фантастикалық фильмдер)

2.25-18=7(тек ғылыми фильмдер)