155. Мына тұжырымдар дұрыс па? 1) егер екі қосылғыштың әрқайсысы 2-ге бөлінсе, онда қосындының

мәні де 2-ге бөлінеді; 2) егер екі қосылғыштың әрқайсысы 5-ке бөлінсе, онда қосын- дының мәні де 5-ке бөлінеді; 3) егер азайғыш та, азайтқыш та 3-ке бөлінсе, онда айырымның мәні де 3-ке бөлінеді? Помогите пожалуйста...

Ответы на вопрос

Отвечает Базаркина Анастасия.

Ответ:

1) 4+4=8болса

4:2=2

4:2=2

8:2=4бөлінеді

2) 20+30=50

20:5=4

30:5=6

50:5=10 бөлінеді

3) 15+12=27

15:3=5

12:3=4

27:4=9 бөлінеді менімше