На заводі у трьох цехах працює 626 робітників. У першому цеху працює у 2 рази більше робітників ніж

у другому, а в третьому на 142 більше ніж у другому. Скільки робітників працює в третьому цеху?

Ответы на вопрос

Отвечает Кудрявцев Дмитрий.

Відповідь:262

Покрокове пояснення:

х+2х+х+142=626

Потом перекидываем

4х=626-142

4х=480

х=120 - 2 цех

120*2 - 1 цех

120+142= 262 - 3 цех