На заводі у трьох цехах працює 626 робітників. У першому цеху працює у 2 рази більше людей, ніж у

другому, а в третьому - на 142 робітника більше, ніж у другому. Скільки робітників працює в першому цеху?​

Ответы на вопрос

Отвечает Макаров Ньургун.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай у другому цеху  працює - х робітників, тоді у першому - 2х робітників, а у третоьму- х+ 142 робітника. Складемо рівняння:

х+2х+х+142= 626

4х+142= 626

4х= 626-142

4х= 484

х= 484 :4

х= 121 робітників у другому цеху

2х= 2*121= 242 робітника працює у першому цеху