. На заводі в трьох цехах працює 626 робітників. У пер- шому цеху працює у 2 рази більше людей, ніж

у другому, а в третьому - на 142 робітники більше, ніж у другому цеху. Скільки робітників працює в кожному цеху?​

Ответы на вопрос

Отвечает Анашкин Никита.

Ответ:

626=x+2x+142+x

626=4x+142

4x=626-142

4x=484

x=121-у 2 цеху

121•2=242-у 1 цеху

121+142=263-у 3 цеху