На заводі в трьох цехах працює 626 робітників. У першому цеху працює у 2 рази більше людей, ніж у

другому а в третьому - на 142 робітники більше ніж у другому цеху. Скільки робітників працює в кожному цеху?

Ответы на вопрос

Отвечает Уляшев Андрей.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

За умовою задачі, загальна кількість робітників у трьох цехах дорівнює 626:

2х + х + (x + 142) = 626

4х + 142 = 626

Віднімаємо 142 від обох сторін рівняння

4х = 484

Ділимо обідві сторони на 4

х = 121

В другому цеху працює 121 робітник.

У першому цеху працює 2х = 2 × 121 = 242 робітників.

У третьому цеху працює х + 142 = 121 + 142 = 263 робітників.