У дитячий садочок привезли 35 кг печива у 5 ящиках порівну а у школу привезли від 7 таких ящиків з

печивом скільки кілограмів печива привезли у школу

Ответы на вопрос

Отвечает Кондратьев Егор.

Ответ:

У дитячий садок привезли 35 кг печива, розподілені порівну у 5 ящиках. Щоб знайти скільки кілограмів печива привезли у школу, ми можемо використати пропорцію:

35 кг печива - 5 ящиків

х кг печива - 7 ящиків

Записавши пропорцію, отримаємо:

35 кг * 7 ящиків = 5 ящиків * х кг

245 кг = 5 ящиків * х кг

Для знаходження кількості кілограмів печива, привезеного у школу, розділимо обидві частини рівняння на 5:

245 кг / 5 = х кг

49 кг = х кг

Отже, у школу привезли 49 кг печива.

Пошаговое объяснение:

Отвечает Ворт Егор.

Відповідь:

49 кг

Покрокове пояснення:

1)35/5=7(кг)- в кожному ящику

2)7*7=49(кг)-привезли в школу