В магазин привезли 40 ящиків з печивом та 30 таких самих ящиків з цукерками. Печива було на 30 кг

більше, ніж цукерок. Скільки привезли окремо кілограмів печива та цукерок у магазин?

Ответы на вопрос

Отвечает Фесан Катя.

Ответ:

120кг; 90кг

Пошаговое объяснение:

Нехай цукерок привезли 40ящ по х кгв кожному, це  40х, тоді печіва 30 ящ теж по х кг в кожному, це 30х. Різниця 30кг.

Складемо рівняння

40х-30х=30

10х=30

х=30:10

х=3(кг)- в одному ящику

3*30=90(кг) -привезли цукерок

3*40=120(кг)-привезли печіва

Перевіремо:

120-90=30