Маса 6 ящиків з печивом 48кг. Яка маса 8 ящиків із цукерками, якщо 1 ящик із цукерками на 3 кг

важчий від 1 ящика з печивом.Умову та розвязок....будьласка

Ответы на вопрос

Отвечает Михайлов Данил.
1) 48:6=8 (кг) - печива у одному ящику 2) 8+3=11 (кг) - цукерків у одному ящику     3) 11х8=88 (кг) - маса 8 ящиків із цукерками