Баранг- 1 знайти число протилежне до 12: a-12 б) 12 в) 2 ) 4. 2.розмістити числа 7; -10; 0; 2; -8 у

порядку спадання: а) 0; -8; -10; 7; 2; б) 0: -10; 7; -8; 2; в) 7; 2; 0; -8; -10; г) -8; -10; 0; 7; 2. 3. знайти суму -13 і 4 а) 9; б)-9; в)-17; г) 17. 4. знайти добуток -2 і 12 = .. а) 10; б) 24; в) 22; г)-24. 5.розв'язати рівняння: а) |x| = 9; б) 13х-5= 5х+ 11 6.спростити вираз: а) 4в — 11в = б) 8 - (х + 8) = 7 позначте на координатній площині точки а(-3; 4), b(4; -3), c(0; 6), d(-2; -1). проведіть відрізки aci bd, знайдіть координати точки перетину цих відрізків 8. розв'язати рівняння (х + 4) + 13 = 4(х - 0,5) – 1 9. спростити і обчислити значення виразу -9(0,3х - 8) + 4: (1,8х - 2), якщо x=- 0,2 10. на першій полиці було у 5 разів більше книжок, ніж на другій. коли з першої полиці забрали 20 книг, а на другу поклали 12, то на обох полицях стало порівно книжок. скільки книжок було на кожній полиці спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Суворов Кирилл.

Відповідь:

1. А) -12.

2. Г) -10, -8, 0, 7, 2.

3. Б) -13+4=-9.

4. Г) -2•12=-24.

5. |х|=9

х=9 або х=-9.

13х-5=5х+11

13х-5х=11+5

8х=16

х=2.

6. 4b-11b=4-11=-7.

8-(х+8)=8-8х=х.

7. На фото знизу.

8. Восьме завдання у вас не зовсім зрозуміло, напишете в коментарях, я дам відповідь.

9. -2,7•(-0,2)+72+7,2•(-0,2)-8=0,54+72-1,44-8=63,1.

10. Нехай на другій полиці було х книжок. Тоді на першій полиці 5х книжок.

Складаємо рівняння:

х+12=5х-20

4х=32

х=8(кн.)– на другій полиці

Тоді, на першій полиці 5•8=40(кн.)

Відповідь: на першій полиці спочатку було 40 книг, а на другій 8 книг.