З трьох ділянок зібрано 1064 центнери картоплі . З другої ділянки зібрали в 3 рази більше , ніж з

першої , а з третьої - в 4 рази більше , ніж з першої . Скільки картоплі зібрано з кожної ділянки ? ТЕРМІНОВО !!!!!!! !! ! ! !! ! ! !! ! ! !! !! ! ! ! !!

Ответы на вопрос

Отвечает Декань Вова.

Ответ:

1) 133 ц

2) 399 ц

3) 532 ц

Пошаговое объяснение:

условие:

a+b+c=1064

b=3a

c=4a

решение:

a+3a+4a=1064

8a=1064

a=1064/8

a=133

b=3*133=399

c=4*133=532