Допоможіть із задачею Четверту частину поля засіяли житом, 15% поля ячменем, а решту - пшеницею.

Яку частину поля засіяли пшеницею?

Ответы на вопрос

Отвечает Гришин Кирилл.

1) 1/4=0,25 поля засіяно житом

2) 15%= 0,15 поля засіяно ячменем

3) 0,25+0, 15=0,4 поля засіяно житом та ячменем

4) 1-0,4=0,6 поля засіяно пшеницею

5) 0,6= 6/10=3/5 поля засіяно пшеницею

Відповідь: 3/5 поля засіяно пшеницею

Пояснення: мені простіше було виконувати дії з десятковими дробами. Саме тому звичайний дріб та відсотки я перетворила у десяткові дроби. Виконавши необхідні обчислення, результат перетворила у звичайний дріб.

Отвечает Сидорина Александра.

Ответ: 60%

Пошаговое объяснение:

Четверта частина - це 25% жито.

15% - ячменю.

100%-15%-25%=60% пшениці