Кароче допоможіть вирішити задачку: Маса 4 однакових кавунів 48 кілограм.Яка маса 8 однакових ди,нь

якщо маса кавуна на 7 кілограм більше ніж маса дині?

Ответы на вопрос

Отвечает Маткеримова Анель.

Маса одного кавуна 48/4=12

Маса дины 12-7=8

И виходить 5*8=40