Периметр прямокутника 24см,ширина становить 7см.знайдіть довжину побудуйте прямокутник


Ответы на вопрос

Отвечает Абрамов Захар.

Відповідь:довжина = 5см


Покрокове пояснення: ширину множимо на 2 , потім віднімаємо від периметру .

24-(7*2)=10см

дальше , те що вийшло це сума довжини (верхньої і нижньої), ділимо на 2 , те що вийшло і є довжина .

10:2=5 см

Перевірка : в сумі всіх сторін має вийти 24 см , перевіряємо ,

5+5+7+7= 24 см


Отвечает Бельков Тимофей.

Ответ:

Длина прямоугольника 5 см.

Пошаговое объяснение:

Решение:

Узнаем 2 ширины прямоугольника:

1) 7 * 2 = 14 ( см ) - 2 ширины.

Узнаем 2 длины прямоугольника:

2) 24 - 14 = 10 ( см ) - 2 длины.

Узнаем длину прямоугольника:

3) 10 : 2 = 5 ( см ) - длина.