Стелю у класі білили двічі. Для побілки першого разу на кожний квадратний метр витратили 140 г

вапняного розчину, а другого - 100г. Скільки кг вапняного розчину витратили, якщо довжина класу 9м,а ширина 7 м.

Ответы на вопрос

Отвечает Казанцева Ангелина.
Знайдемо площу:
9×7=63м квадратних
Отже знаходимо скільки фарби використали першого разу:
140г×63=8820г
Другого:
100×63=6300г
6,3кг+8,82кг=15,12 кг
витратили на побілку класу