14 одиниць другого класу і 22 одиниці першого класу, 322 одиниці другого класу і 6 одиниць першого

класу, 9 одиниць другого класу і 84 одиниці першого класу.

Ответы на вопрос

Отвечает Крюковский Артем.
14 000 + 22 = 14022
322 000 + 6 = 322006
9 000 + 84 = 9084