Вирішіть будь ласкааа!!!!! Потрібно розкрити дужки і знайти значення виразів!!! 1)

12-(11-5)+(-4+17-3) 2)27,3-(92,06+14,8)+(-27,3+92,06-20,1)

Ответы на вопрос

Отвечает Сладовникова Ирина.

Пошаговое объяснение:

1)

12 - (11 - 5) + ( - 4 + 17 - 3) = 12 - (6) + (17 - 7) = 12 - 6 + 10 = 6 + 10 = 16

2)

27.3 - (92.06 + 14.8)  + ( - 27.3 + 92.06 - 20.1) = 27.3 - 106.86 - 27.3 + 71.96 =  - 106.86 + 71.96 =  - 34.9