Сəлеметсіздер ме! Бір есепке көмектесіп жіберіңіздерші!!! Өтініш! 8 бұзау мен 5 қой 835 кг жем

жеді. Əр бұзауға əр қойға қарағанда 28 кг жем артық берілді. Əрбір қой мен бұзаудың қанша жем жегенін анықтаңдар.Бұл теңдеулі есеп! Көмектесіңіздерші!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Фомина Ксюша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

8(х+28) + 5x = 835

8x + 224 + 5x = 835

13x = 611

x = 47 кг қой x + 28 = 47 + 28 = 75 кг бұзау