8 бұзау мен 5 қой 835 жем жеді


Ответы на вопрос

Отвечает Коржавых Антон.

8 бұзау - х+28

5 қой- х

835 кг жем жеді

Шешуі:

8(x+28)+5x=835

8x+224+5x=835

13x=611

x=47

5×47= 235 кг қой жеді

8×47+224=600 кг бұзау жеді

Жауабы: 235кг ; 600кг