Тапсырманы орында. гүлдің бағасы – d тг, ал бір раушангүлдің бағасыа) Бір барқытгүлдің бағасы — d

тг, ал бодан 30 тг артық.• Бір раушангүлдің бағасын;• бес барқытгүлдің бағасын;• үш раушангүлдің бағасын;• бес барқытгүл мен үш раушангүлдіңтыгүл мен үш раушангүлдің бағасын көрсететінайнымалысы бар өрнектер жаз.ә) Есепті айнымалысы бар өрнек құрып шығар. Өрнектікшамда.2 кг алма мен 6 кг алмұрт сатып алынды. 1 кг алманың баға-сы – х тг. 1 кг алмұрт 1 кг алмаға қарағанда 70 тг-ге қымбат.2 кг алма мен 6 кг алмұрттың құны бірге алғанда қанша теңгеболатынын анықта. Егер x = 100 тг болса, өрнектің мәні қаншаболады?​

Ответы на вопрос

Отвечает Чайка Мария.

Ответ: 2а) 30+d=30+d

d•5=5d

(30+d) •3=90+3d

Пошаговое объяснение: