Ауа райының ауылшаруашылық іс-әрекеттеріне әсері МАТЕМАТИКА КҮНДЕЛІКТІ ӨМІРДЕ4Есепті шығар.Фермер

жинаған өнімін өткізіп, келесі жылы егетін егін үшінбарлық қажетті заттарды сатып алды. Қалған ақшаға киім сатыпалмақшы болды. Маусымдық жеңілдіктер кезінде барлықтауарлар өзінің бастапқы бағасының үштен бір бөлігіне теңбағаға арзандайды. Тауарлардың жаңа бағасын анықта.4tlerТауардың атауыБастапқы бағаЖаңа бағаЕтік23 832 тгейінКүрте33 696 тгКәстем13 944 тгКроссовка12 810 тгЕгер фермер киімге 50 000 теңге қалдырған болса, осы ақшағақандай киімдер сатып алуына болады?Көмек керек просто анам әкем жұмыста ал маған бөпеме қарау керек:()​

Ответы на вопрос

Отвечает Zinovetskij Denis.

Ответ:

Етік Жана баға : 7944тг

Курте жана баға : 11 232тг

Катөм жана баға : 4648тг

кроссовка : 4270тг

Пошаговое объяснение:

23 832:3*1 = 7944

33696:3*1=11232

13944:3*1=4648

12810:3*1=4270