Фермер жинаған өнімін өткізіп, келесі жылы егетін егін үшін барлық қажетті заттарды сатып алды.

Қалған ақшаға киім сатыпалмақшы болды. Маусымдық жеңілдіктер кезінде барлықтауарлар өзінің бастапқы бағасының үштен бір бөлігіне теңбағаға арзандайды. Тауарлардың жаңа бағасын анықта.Тауардың атауыБастапқы бағаЖаңа бағаЕтік23 832 тгКүрте33 696 тгКәстөм13 944 тгКроссовка12 810 тг​

Ответы на вопрос

Отвечает Мариупольский Марк.

Ответ:23832÷3=7944,23832-7944=15888

33696÷3=11232,33696-11232=22464

13944÷3=4648,13944-4648=9296

12810÷3=4270,12810-4270=8540