жанат саяжайдан алма жинады. Барлық жиналған алманың үштен бір бөлігін, яғни 12 алманы Айгулге, ал

қалганын үштен бір бөлігін және 1 алманы Анарга берді. Жанаттың өзінде 15 алма қалды. Жанат қанша алма жинаған еді?

Ответы на вопрос

Отвечает Гамзин Аня.
12*3=36
36-12=24
24¦3=8
36-12-8-1=15
жинаганы 36 алма
Айгулге 12
Анарга 8
жанатка 1
калды 15