Знайди зручним способом значення виразу: 4,19*3, 8 + 5 ,81*3,8


Ответы на вопрос

Отвечает Исмаилов Арсэн.

4,19*3, 8 + 5 ,81*3,8 = 3.8(4.19 + 5.81) = 3.8 * 10 = 38

Познач як дякую будь ласка чи як найкращу відповідь