Виконай дії зручним способом 1)-0.2×39×(-5);

2)4×29-14×29Спрости1)-1,5а×(-2b);2)-5x+3y+7x-9yДоведи що значення виразу -0,6(х-3.7)+0.2(3х-5) не залежить від значення щмінної;Знайди значення виразу -8а-(4а-6b), якщо b-2a=-4

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьменко Ангелина.

1)

 - 0.2 \times 39 \times ( - 5) = 39

2)

4 \times 29 - 14 \times 29 = 29  \times (4 - 14) = 29 \times ( - 10) =  - 290

1)

 - 1.5a \times ( - 2b) = 3ab

2)

 - 5x + 3y + 7y - 9y = 2x - 6y = 2(x - 3y)

 - 8 \times ( - 4) - (4 \times ( - 4) - 6 \times ( - 2)) = 32 - ( - 16 + 12) = 32 - ( - 4) = 32 + 4 = 36