Квадрат зі стороною 6 см має такий самий периметр що й прямокутник.Одна із сторін прямокутника =3

см.Знайдіть площу прямокутника

Ответы на вопрос

Отвечает Кантамиров Алексей.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

6 * 4 = 24(cм) - периметр квадрата

24 : 2 - 3 = 9(см) - довжина прямокутника

9 * 3 = 27(см2) - площа прямокутника